+38 (096) 060-33-11
outdoor@ra-pozitiv.com.ua

Про компанію

Рекламні білборди - один з основних способів донести інформацію до вашої цільової аудиторії. Тож не дивно, що реклама на білбордах настільки популярна. Причому, рекламувати можна абсолютно все, навіть не типові товари і послуги. Більш того, такий підхід забезпечить вам успіх - рекламні білборди будуть максимально популярні і розійдуться фотографіями в соціальних мережах (проте це характерно тільки для дуже оригінальних і епатажних проектів).

Для більш серйозних товарів, реклама на білбордах в Закарпатській області повинна бути максимально продуманою і розташована в правильному місці, з урахуванням соціальних факторів і безліч інших нюансів. Оренду та розміщення білборду потрібно довіряти тільки професіоналам. Тобто - нам. Якщо ви шукаєте за запитами «білборди Закарпаття» або «бігборди Закарпаття», то можете відразу припиняти пошуки. Тому, що саме у нас оренда білбордів за найкращими цінами.

Ми робимо все можливе, щоб оренда білбордів у нас була за найнижчими цінами в місті і з гордістю раді констатувати цей факт. Тому, всі, хто хоче заощадити і шукає в пошуковику щось на кшталт «білборди Закарпаття» або «бігборди Тячів, Хуст, Рахів, Іршава, Виноградів, Свалява, Мукачево, Ужгород » просто зобов'язаний заощадити гроші на рекламі у нас.

Телефонуйте нашим фахівцям і дізнайтеся, скільки коштуватиме розміщення білборда в потрібному для вас районі.

Бажаєте замовити або залишилися запитання?

Україна, Закарпатська область,
м.Тячів, вул. Незалежності, 73 (ТК "Стиль")

outdoor@ra-pozitiv.com.ua

+38 (096) 060-33-11

Ваше повідомлення надіслано. Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.